خدمات گروه طراحی وبسایت آسیا آی تک

طراحی سایت

طراحی های سایت ،گروه طراحی وبسایت آسیا آی تک به سه بخش کلی تقسیم بندی می‌شود که باید کارفرما برحسب نیازهای خود یکی از پنل‌ها را انتخاب کند، ما سعی کرده‌ایم توضیحاتی کامل درباره پنل‌های زیر ذکر کنیم تا شما عزیزان بهترین گزینه را برای کسب‌و‌کار خود انتخاب کنید، اول توضیحات کلی درباره پنل‌ها داده می‌شود سپس به تک تک آنها می‌پردازیم، همچنین اگر نیاز به توضیحات بیشتر یا سوالی پیرامون طراحی سایت داشتید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

گروه طراحی وبسایت آسیا آی تک ، جهت رفاه کارفرمایان طراحی سایت ارزان را در دستور کار خود دارد، تا تمام عزیزانی که کسب و کاری دارند با توجه به بودجه و نیاز خود بتوانند بستری را برای پیشرفت در حوزه کاری و گسترش آن در جهان وب توسط تیم میزفا با بالاترین کیفیت، مناسب ترین هزینه و رعایت اصول سئو ، فراهم کنند.

طراحی سایت اصولا به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شود:

  • طراحی سایت استاتیک (پنل ۱)

  • طراحی سایت داینامیک یا پویا (پنل ۲ و ۳)

تمام پنل های زیر برای هر کسب و کاری، شرکتی، فروشگاهی و … میتواند مناسب باشد ولی هر کدام مزایا و معایبی دارد، و کارفرما مطابق با نیاز خود می‌تواند یکی از پنل‌ها را انتخاب کند.حال فرض کنیم شرکتی فقط قصد حضور در اینترنت را دارد و تغییر در وب سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می‌شود، و صرفا فقط قصد معرفی خود و حضور در اینترنت را دارند پنل شماره یک یعنی طراحی سایت استاتیک مناسب است و هزینه این نوع سایت ها هم بسیار اندک می باشد البته باید اشاره کرد که برای ایجاد تغییرات کوچک و بزرگ در این نوع وب سایت ها کمی نیاز به دانش فنی است ولی اگر شرکتی قصد دارد تعداد بسیار زیادی محتوا در سایت خود قرار بدهد و مدیریت و بروزرسانی توسط خودشان بدون داشتن دانش فنی صورت بگیرد سایت‌های پویا یا داینامیک مناسب این شرکت‌ها خواهد بود، حال بعد از توضیحات کلی درباره این نوع وب سایت‌ها قصد داریم به صورت کامل به معرفی پنل‌ها بپردازیم و تمام مزایا و معایت آنها را مورد بررسی قرار دهیم، هر چند توصیه ما برای هر کسب و کاری پنل ۲ می باشد چون هم از لحاظ هزینه و هم راحتی کارفرمایان در درازمدت و برای ایجاد هر نوع تغییراتی بسیار مناسب و انعطاف پذیر می‌باشد.

طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت استاتیک یا طراحی سایت Static  به سایتی گفته می‌شود که فقط شامل چند صفحه از html است و همانطور که از نامش پیدا است محتوای آن ثابت است و برای تغییر محتوای آن نیاز به دانش‌های برنامه‌نویسی است و حداقل باید زبان نمادگذاری html  را بدانید تا بتوانید تغییرات در آن ایجاد کنید.

معمولا این روش طراحی سایت و بهینه سازی سایت هزینه اندکی دارد و از نظر اقتصادی هزینه کمی نسبت به دیگر طراحی سایت دارد. در طراحی سایت همانطوری که گفته شد تغییرات باید دستی در بین کدها صورت بگیرد و سایت‌های استاتیک پنلی برای تغییرات محتوا سایت ندارند، و صرفا جهت معرفی آن کسب‌و‌کار می‌باشد، از بارزترین امکاناتی که می‌توان در این نوع وب سایت‌ها قرار داد عبارت‌اند‌از: صفحه تماس با ما، صفحه اصلی سایت، دریافت ایمیل از کاربران، نظرسنجی و چنین امکانات محدود دیگر.

به‌طور کل ما به شما این نوع وب سایت ها را توصیه نمی‌کنیم چون وقتی قصد تغییر محتوای سایت را داشته باشید باید به گونه‌ای تغییرات رو ایجاد کنیم که ساختار کلی وب سایت تغییر نکند و برای ایجاد یک صفحه دیگر باید دستی توسط برنامه‌نویس انجام شود در هر صورت اگر قصد طراحی چنین سایتی را دارید و محتوای شما تغییر نمی‌کند و یا تغییرات آن بسیار اندک و ماهانه می‌باشد این پنل می‌تواند گزینه مناسبی با هزینه کمتر نسبت به بقیه پنل‌های طراحی سایت باشد.

طراحی وب سایت تجاری

طراحی وب سایت تجاری از نوع وب سایت‌ های پویا یا داینامیک می‌باشد که اکثر طراحی سایت ها از نوع پویا هستند این نوع وب سایت ها مناسب برای همه نوع کسب و کاری است از سایت فروشگاهی و سایت شرکتی گرفته تا سایت های تبلیغاتی، آگهی، خودرو، پزشکی و غیره…

امکانات این نوع وب سایت ها محدودیتی ندارد و می‌توان مطابق با نیازهای کارفرما سایت را پیاده کرد. مدیریت سایت داینامیک بسیار آسان‌تر و راحت‌تر بوده و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و می‌توان محتویات سایت را به سادگی اضافه و کم کرد و درون آن محتوای جدید و عکس اضافه کرد. کارفرما می‌بایست نیاز‌های خود را به شکل دقیق و جامع به گروه طراحی وبسایت آسیا آی تک اعلام نماید تا برآورد هزینه انجام گردد. طراح وب سایت براساس نیاز کارفرما چندین طرح اولیه را نشان می‌دهد سپس متناسب‌ترین را انتخاب و تغییرات لازم برای پیاده‌سازی نیازها و انتظارات کارفرما اعمال می‌شود، پس از تایید قالب کلی سایت آن را روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده‌سازی می‌کنیم و بعد از تکمیل این مرحله مطالب صفحه اصلی و چندین صفحه دیگر توسط تیم طراحی وب سایت بارگذاری می‌شود و آموزش‌های لازم به کارفرما برای تغییر و تولید محتوا در سایت انجام می‌شود.

سایت‌های تجاری بستر مناسبی برای پیشرفت و توسعه کسب‌و‌کار شما فراهم می‌کند طبیعتا هزینه طراحی سایت و نگه‌داری و همچنین بهینه سازی این نوع وب سایت ها نسبت به سایت های استاتیک (پنل ۱) بیشتر خواهد‌بود ولی به صورت کلی مزایای سایت تجاری بسیار بیشتر از سایت‌های استاتیک است. همچنین تیم وبسایت 22 سعی دارد تمام پروژه‌های خود را با بالاترین کیفیت و هزنیه بسیار مناسب‌تر از دیگر وب سایت های طراحی وب و همچنین با ارائه دامنه و هاست باکیفیت رایگان در این پنل شرایط را برای همه عزیزان فراهم کند تا هر کسی در هر کسب‌وکاری بتواند با داشتن سایت مناسب به فکر رونق و توسعه کسب‌وکار خود در فضای بی نهایت اینترنت قدم بردارد.

طراحی سایت اختصاصی هم از نوع پویا یا داینامیک می‌باشد اکثر درخواست‌کننده‌های این نوع وب سایت ها کارفرمایان با کسب‌وکار بزرگ هستند و طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت و همچنین نگه‌داری آن نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد . طراحی وب سایت اختصاصی هم مطابق با نیازهای کارفرما پیاده‌سازی می‌گردد. در این روش قبل از هر موردی کارفرما می بایست به شکل دقیق و جامع به تیم طراحی سایت اعلام نماید تا برآورد هزینه و زمان انجام گردد. پس از توافق گفتگو و جلساتی بین طراح وب سایت و کارفرما برگزار میشود و کارفرما نیازها و انتظارتی که از سایت دارد و همانطور ظاهر وب سایت را به طراح وب سایت اعلام می‌نماید و سپس طراح وب سایت قالب سایت را براساس نیازهای کارفرما پیاده‌سازی می‌نماید. پس از پیاده‌سازی قالب کارفرما می‌تواند نظرات خود را روی طرح پیاده‌سازی شده اعلام نماید و طراح سایت موارد مورد نظر کارفرما را در وب سایت اعمال می‌نماید. انجام ویرایش از طرف طراح وب سایت تا زمانی پیش می رود که قالب وب سایت به تایید کارفرما برسد. پس از تایید طرح کلی وب سایت عملیات پیاده‌سازی قالب بر روی سیستم مدیریت محتوا انجام می‌گردد که در این مرحله ممکن است از یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا، وردپرس و دروپال و … و یا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نوشته‌شده ویژه پروژه استفاده گردد که پس از تکمیل این مرحله مطالب وب سایت در سایت بارگذاری می گردد. پس از بارگذاری مطالب وب سایت در این مرحله کارفرما می‌تواند نظر خود را در مورد وب سایت اعلام نمایید و درخواست انجام ویرایش دهد و طراح وب سایت ویرایش های مورد نظر کارفرما را در سایت انجام می‌دهد تا زمانی که وب سایت به تایید کارفرما برسد و وب سایت راه اندازی گردد. همچنین کارفرما می بایست برای آموزش کنترل پنل سایت زمانی را با طراحی وب مشخص کند تا موارد لازم برای آموزش مدیریت سایت به کارفرما گفته شود.

بالا